Metin2 Pvp Serverler MyraMetin2/ Yarın Online + 200
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Emek Serverlar, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp
header end
Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
1 OY

Server Adı
:
MyraMetin2/ Yarın Online + 200
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Kolay
Web Adresi
:
http://myramt2.in
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

HOŞGELDİNİZ
OYUNUMUZ 18.03.2016 SAAT 17:00'da AÇILACAKTIR!

1 Aydır düzenlemeleri uzman ekibimizce yapılan oyunumuz son safhalarına geldi!
Eksiksiz, tamamen destekli, bol eventli oyunumuza katılabilirsin!
Oyunumuza kayıt olan ilk 50 Kişi'ye 2 Adet Kostüm Sandığı ve 5 EP KUPONU verilecektir.(2. HESAP TESPİT EDİLDİĞİNDE BİR SONRAKİ KİŞİYE DEVİR EDER)
MİSYONUMUZ
-Oyunumuz uzman 2 kişi tarafından yönetilecek zaman geçtikçe kadromuza güvenli insanları alıp oyun zevkinizi katlayarak ilerleyeceğiz.
-Sizlere daha güvenli sorunsuz oyun keyfi yaşatmak için çalışacağız.
-Sizlerin her sorusuna utanmadan cevap verecek, her önerisini kendi düşüncemizmiş gibi kabul edeceğiz.
-En önemlisi asla ve asla nesne markette EDİT İTEM satmayacağız
VİZYONUMUZ
-Günler ilerledikçe oyuna yeni özellikler güncellemeler ekleyerek oyun keyfinizi sonsuza kadar yaşatacağız.
-Her zaman sizlerden gelen öneriler dahilinde hareket edeceğiz.
-Farklı eventler oluşturup her zaman ödüller kazanmanızı sağlayacağız.
-Ve ne olursa olsun oyunumuzu asla kapatmayacağız.


Bize ulaşmanız çok kolay;
Bize ulaşmanız için sitemizde sizlere farklı adreslerimizi belirttik buralardan bize ulaşabilirsiniz. TICKET'lerinize en geç 1 saat içerisinde cevap veriyoruz.
ADRESLERİMİZ 

YORUMLAR

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap