Metin2 Pvp Serverler Metin2 Pvp Serverler
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
Metin2 Pvp Serverler
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Kolay
Web Adresi
:
http://www.metin2serverler.net
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

Metin2 multimedya online role playing game türleri arasında en zor oyunlardandır. Başarılı bir karaktere sahip olmak çok uzun zaman almaktadır. İşin eğlence kısmında olup emek serverlarında o kadar emek kaybetmek istemeyenler için metin2 pvp serverler en ideal serverlardır.

Pvp serverler, size çok daha eğlence şansı sunar. Bir emek serverında ortalama bir karaktere bile sahip olmak için aylarca metin kesmek, çar kasmak, bk okumak gerekirken pvp serverlarda direkt ruh taşı okumaya başlarsınız. Bu tür çar kasma, metin kesme gibi eylemlerden hoşlanmıyorsanız, Pvp metin2 tam size göre. Oyuna başlar başlamaz bunların hiçbiriyle uğraşmadan vs yapmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik metin2 pvpler size klasik serverlardan çok daha yenilikçidir. TR emek serverlarında bulamayacağınız birçok itemi pvp serverlerda bulabilirsiniz. PVP serverlarında yalnızca daha fazla item değil, aynı zamanda daha nitelikli item de bulursunuz. Örneğin klasik serverlarda +9 ve iyi özellikli item bulmak çok zordur. Eğer bulursanız da çok pahalıdır ama pvp serverlarda bu itemlere marketten rahatlıkla ulaşabilir, direkt eğlenmeye başlayabilirsiniz. Siz de “Benim oyuna harcayacak o kadar emeğim yok. ” diyor ve eğlenmek için oynuyorsanız, metin2 pvp sizi bekliyor.

YORUMLAR

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap