Metin2 Pvp Serverler Hem Wslik Hem Emek Lycanlı Simyalı
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
Hem Wslik Hem Emek Lycanlı Simyalı
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Kolay
Web Adresi
:
http://yepyeni3.ismetmt2.com
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

Site : http://www.ismetmt2.com

IsmetMetin2 Nedir?
IsmetMetin2, Resmi Sunuculara gelen yenilikleri kolaylaştırılmış şekilde kendi sunucularına eklemeyi, oyuncularına denettirmeyi resmi sunucularda elde etmeleri zor olan eşyalara nispeten daha kolay erişebilmelerini amaçlar.Resmi Sunucunun kolay hali olarak amaçlansa da oyunda her eşya kolay elde edilmez.Her oyuncunun kalıcı güce sahip olamaması adına ,güç arttıran süreli eşyalar daha zor elde edilmektedir ve eşyaların süreleri kısaltılmıştır.Bu sebeple güzel bonuslu bir kostüm ile 30/60/120 gün boyunca sefa süremeyecek, 3/4 günlük kostüm ile oynayıp süresi bittiğinde yenisini elde etmek için uğraşacaksınız.


IsmetMetin2 Genel Özellikleri
Resmi sunucuların kolaylaştırılmış versiyonu olmaya çalıştığımızdan dolayı sunucumuz Lycan'lıdır.


Başlangıç

 • Oyuna 1.Seviye Başlar ve birkaç saniye içerisinde kendiliğinden 70.seviye olursunuz.Bu süreç içinde ekrana Oyuna hoş geldiğinizi bildiren bir mesaj gelir.Bu mesajda oyun hakkına kısa bir hatırlatma yapılır.
 • 71.Seviyeye erişene kadar PvP(oyuncularla savaşma) korumasına sahipsinizdir.Bu sebeple 70.seviyede temel eşyalarınızı bonuslayıp seviye arttırmak amaçlı avlanmaya dönebilirsiniz.
 • Seviye sınırı 120 dir.70.Seviyeden 120.Seviyeye Hayvanları avlayarak 1-2Dakika içerisinde çıkarsınız.
 • Her karakter temel eriştiği seviye 70.seviyeye dair temel ekipmanlar ile oyuna başlar.


 
 

 • Köye gittiğiniz anda Öğretmenleriniz sizi , size becerilerinizi öğretmek için yanlarına çağırırır.Öğretmeninizden aldığınız beceriler Perfect Master düzeyinde olur ve 'V' tuşu ile erişebilirsiniz.
 • Oyun içinde Silah,Zırh,Kask,Ayakkabı bir üst seviyelerine dönüşebilir iken bazı eşyalar da üretilebilir.Üretilen eşya ile dönüştürülen eşyanın farkı, dönüştürülen eşyada bonus korunurken üretilen eşyada bonuslar,taşlar ve cevherler silinir.
 • Silah dönüşümleri temel olarak şu şekildedir:
 •  
 • Zırh Dönüşümlerinde 2 yol vardır:
 • Üretim Sistemi ile üretmek : Jae-Seon Kim
 • Seon-Pyeong ile dönüştürme yapmak : 4 Ejderha Pençesi 3 Ejderha Pulu
 • Jae-Seon Kim aracılığıyla üretim yapmak için gerekli malzemeler  Sandığından ve  Sandığından çıkar.
 •  Sandığı Hayvanlardan,  Sandığı ise +90.Seviye Metin Taşlarından çıkar.
 • Oyunda Üretim Sistemi Silah ve Zırh ile sınırlı değil, ayrıca takılar ve 115.seviye zırhları da üretim yoluyla üretilir:
 •  
YORUMLAR

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap