Metin2 Pvp Serverler FanatikMetin2/75-105Bitir/EDİTSİZ O
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
FanatikMetin2/75-105Bitir/EDİTSİZ O
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Orta
Web Adresi
:
http://www.fanatikmetin2.com
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

  HAKKIMIZDA
İlk Sezonumuzda Online olduğumuzdan bu yana daima oyuncu memnuniyeti odaklı hizmet vermeye çalışan FanatikMetin2, ilk sezonunda sektördeki 8 Ayın sonunda kendisine duyulan güven nedeniyle artık hizmetleriyle ve oyuna getirdiği güncel yeniliklerle oyunu daima ileriye taşımayı hedeflemektedir.Sektöre biraz ara verdikten sonra oyunumuza duyulan güven nedeniyle 2 SEZON Olarak sektöre tekrar dönmeye karar verdik.llk sezonumuz 1 online kalıncaya kadar devam edip oyuncu kaybı yasadıgı için kapanmıstır.Oyunumuz ilk sezonunda Kolay olup bir süre sonra oyuncularımızın sıkıldıgı için oyuncu kaybı yaşamıstır ve buna rağmen 1 onlineye kadar açık kalmıstır.Bu sefer dönüşümlerden yana oyunumuzda bol ticaret olucaktır ve oyunumuz bu ticaret sayesinde uzun ömürlü olucaktır.

Metin2 PvP sektöründe olmamızın en büyük amaçlarından biri; Sizlere her geçen gün büyüyen bu sektörde kalıcı, uzun ömürlü ve kaliteli bir OYUN sunmaktır. Her geçen gün açılıp kapanan serverlerden herkesin bıktığını biliyoruz.Artık bizde buna bir son vermek istiyoruz.

Umuyoruz ki FanatikMetin2'y'i tercih ettiğiniz için memnun kalır, sizde FanatikMetin2 AİLESİNE adınızı yazdırabilirsiniz.

OYUN TANITIM VİDEOMUZ:

 

21.06.2015 Pazar Günü 21:30 Açılıs Videosu 5 DK'da +500 Online

 
★ Kesinlikle 'EDİT' Satışımız Yoktur.
★ 75 Level Başlar 105 Levelde Bitir.
★ %100 Hile Engelli.(Karacabay Ultimate)
Yeni Ticaret Sistemi
★ 5 Sekmeli Hızlı Ekipman
★ 5'li ve 7'li Efsun Botu
 Biyolog Sorunsuzdur.Tek seferde gecer.İtemler Npc'de mevcuttur.
★ Efsun Oranları Sabittir
★ +90 Leveller için kasılmalık özel map vardır.
 Beta Dönüşümlü.
 Lag,Loss,Ch Düşmesi Yaşanmaz !
 Aktif 4 CH
 %100 Türkce Bir Oyundur.
 Sağlam Bir ALT Yapımız Vardır.
 Sorunsuz Game Dosyası.
 Ejderha Odası 4Ch Giriş
 ŞEBNEM BUGU YOK!
 Ejderha Tanrı Bugu YOK!
 Karekter Kayma Bugu YOK!

 Her Pazar [KRAL]Tagı Ödüllü Lonca Turnuvası Vardır.
 Takımını Topla.Loncanı Kur!Bu Büyük Savasta Ekibinle Yerini Al..NPCLER-1

NPCLER-2


Fanatik Npc

1-) Server Koruması (Karacabay Ultimate v0.1 HackShield(Yeni Versiyon!)%100 Hile Eng)

2-4 Envanter Sistemi
3-) Efsun Kontrol Sistemi
4-) CH Değiştirme Sistemi
İd şifre girmeden oyun içersinden hızlıca ch değiştirelmenize yarar5-) Bugsuz Banka6-) Vs atarken rakibin canını görme7-) Hızlı Çıkış -Hızlı Kanal -Hızlı Ekipman Değiştirme

8-) Envanter Güvenliği

9-) 5'li ve 7'li Efsun Botu İle 12 İteme Aynı Anda Efsun Atmak

10-) Yeni Ticaret Sistemi


11-) Sorunsuz NP Sistemi12-) Bağırma Bayrak,PM,Lv.
13-) Oyun içi Tarih & Saat Sistemi14-) Yeni Çoklu Butonlar


15 -) Taskbar Butonları


16 -) Print Screen ile çekilen resmin yoluUmuyoruz ki FanatikMetin2'y'i tercih ettiğiniz için memnun kalır, sizde FanatikMetin2 AİLESİNE adınızı yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap