Metin2 Pvp Serverler CumhuriyetMetin2
pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Mt2 Pvp Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
2 OY

Server Adı
:
CumhuriyetMetin2
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Zor
Web Adresi
:
http://www.cumhuriyetmetin2.com
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

>CumhuriyetMetin2 2008 Senesindeki >Tarzı,heyecanı,mutlulugu Yaşatmaya Geldik.
>Sitemiz:www.cumhuriyetmetin2. com[ Boşluk Siliniz.]
Bu kadar zorsa gider türk oynarım, diyenler ?
Bu konu hakkında dile getireceklerimiz, Official Metin2 Türkiye'nin 2010 yılından sonra adım adım çöküşe gittiğini hepimiz biliyoruz.
Peki halen anlamadıysanız biraz daha derinlere inelim, bizim oyun serverimizde şuanda olan Kurt adam, Beta dönüşüm, gibi şeyler barınmamaktadır. Yazı tipi birebir 2008'de ki gibi olup Görsel ve işlevsel anlamdada neredeyse "Eski Metin2 2009-2010" yılındaki gibidir.
Nasıl güveneceğiz, ya kapanırsa, diyenler ?
Kalitemizi ve sağlamlığımızı, serverimizin uzun ömründen, oyunumuzdaki olgun yaş kitlesinden emin olup CumhuriyetMetin2 topraklarına adım atabilirsiniz.
>Baslangıç Leveli : 1
>Level Sınırı : 99
>Baslangıç Parası :500 k 
>Tr Derecede Pvp Server
>Tr Tarzı Silah ve Zırh Dönüşümleri
>Statü Sınırı : 95
>Kasılma Emek Derecede'dir.
>Şebnem bugu yoktur.Oyuna Girince Olur
>Biyolog Aktif...
>Gereksiz Efsunlar Siinmiştir
>Efsunlar HP : 3500 Diğerleri 15'Dir
>Depo Guesti (Aktif)
>Sorunsuz imparatorluk Savasları
>Sorunsuz Kristal Oda Tr Şifreleme
>Sorunsuz ŞEytan Kulesi (9 Kat Aktiftir.)
>Sorunsuz Krallar Adası
>Sorunsuz Futbol Topu Ve Ay Işıgı Eventi
>Dönüşüm İtemleri Ejderha Ve Azrailden Düşmektedir.
>Lonca Savaşı Sıralaması
>Taşlar +4'e KAdardır Ve Metinlerden Düşer.
>Metinlerden 2 ve 4 Arası Bk Düşmektedir.

YORUMLAR

Her geçen yıl yenilenen ve güncellenen metin2 pvp servelarının getirdiği birbirinden farklı karakterler ve özellikler ile sizlere sunulan metin2 tanıtım ve reklamını yapmaktayız. Eski tr tipi emek serverler'de olan 1-99 betasız ve dönüşümsüz serverlerden bu zamana kadar gelen yep yeni özellikler oyunu bol dönüşümlü, simyalı, kuşaklı, lycanlı, 1-120 emek yada son seviye başla, gm başla metin2 server gibi farklı şekilde değişmektedir. Değişmeyen en önemli özelliklerden biri olan metin2 emek serverler yada metin2 wslik serverler gibi kelimeler içerisinde aslında pek çok özellik yer alıyor. Bilindiği üzere lycan karakterinin getirdiği lycan efsunları, metin2 simyalı pvp, metin2 emek pvp, metin2 pvp, metin2 emek server, metin2 lycanlı server, metin2 lycansız server, metin2 kuşaklı server, metin2 kapanmayan serverler yada her yıl saçma sapan şekilde açılan anlamsız metin2 pvp serverlar'den sıkıldıysanız sizlere yenilenen ve asla kapanmayan emek serverlar yada wslik serverler sunuyoruz. 2000'li yıllarından bu yana tanıtımlarını ve reklamlarını yaptığımız metin2 pvp server'lar ve metin2 serverler ile sizlere her zaman en iyi oyun keyfi ve fırsatı sunmaya devam ettik. Piyasada çok fazlasıyla metin2 bilişimi bulunmakta, bu bilişimlerin açtığı serverler gerek files'daki hatalar olsun, gerek ise sunucunun yani bilişimin donanımlarının yetersizliği ile kapanmakta. Sizlerde oynacağınız metin2 pvp serverları iyi seçerek pişman olmayacağınız kaliteli emek serveri yada kaliteli wslik pvp metin2 serverleri tercih edebilirsiniz.

Sitemap